April 27, 2019

Please reload

Novinky

LÉTO S UMĚNÍM

27.4.2019

1/1
Please reload

Důležité

Zimní filmová škola 2015 - TIM BURTON & FILM

4.2.2015

Milí přátelé a příznivci filmu,


Hudební mládež vás zve na 14. ročník Zimní filmové školy! 

Tématem letošní ZFŠ je TIM BURTON & FILM a uskuteční se v Praze 20. – 22. února 2015.

ZFŠ vám letos představí kultovního režiséra TIMA BURTONA, který zásadním způsobem ovlivnil světovou kinematografii výtvarnou stránkou svých filmů plných fantazie a osobité poetiky. 
Režisér slavných snímků Střihoruký Edward, Batman, Velká ryba, Karlík a továrna na čokoládu a Alenka v říši divů je autorem i legendárních animovaných filmů Ukradené Vánoce a Mrtvá nevěsta Tima Burtona. 

Během 42 hodin vás vtáhneme do jeho fantaskního světa plného neuvěřitelných příběhů a bizarních postav. Čeká vás nejen filmový ateliér, kde budete moci točit filmy v duchu tohoto uhrančivého génia, ale také společenský večer ve stylu jeho nezaměnitelné filmové řeči – Tim Burton Party.

A chybět nebude ani projekce jeho filmů, výtvarná dílna a populární filmový kvíz, který vám představí kompletní průřez jeho výjimečnou tvorbou, ve formě soutěže o řadu báječných filmů na DVD. 

Nebojte se vstoupit za hranice reálného světa do království filmového mága Tima Burtona! Více informací a přihlášky na www.hudebnimladez.cz, fotky a filmy z předchozích několika ročníků najdete na facebooku ZFŠ nebo na youtube. 

 

Please reload

Please reload

Hledat tagy
Please reload

Archiv

© 2014 by EVAMAT. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now