April 27, 2019

Please reload

Novinky

LÉTO S UMĚNÍM

27.4.2019

1/1
Please reload

Důležité

LETNÍ ATELIÉR & LETNÍ TÁBOR HM

17.5.2015

 

 

Milí přátelé,

 

blíží se léto a s ním i desetidenní letní akce Hudební mládeže – LETNÍ ATELIÉR & LETNÍ TÁBOR. Jsou určené všem, kteří milují hudbu, tanec, divadlo, literaturu, film, fotografii, výtvarné umění atd. 

 

Letní ateliér se koná od 1. do 10. července 2015 v Třeboni a letošním podtitulem je „RYTMUS UMĚNÍ“. Určen je pro zájemce ve věku 15 - 21 let, výjimky jsou možné po domluvě.

Těšit se můžete nejen na krásný areál třeboňského zámku a rozmanité tvůrčí dílny (divadelní, filmové, fotografické, literární...), ale také na řadu zajímavých hostů. Čekají nás několik workshopů a jedinečných setkání - skladatel a etnomuzikolog Vlastislav Matoušek nás provede světem rytmů (od původních afrických kultur až po vyspělé skladby amerických minimalistů), Miloš Vacík, perkusionista a kapelník TAM TAM ORCHESTRA, opět přijede se svou školou brazilské samby Batucada a originálními nástroji, aby z nás za pár hodin udělal sambový orchestr (jako na některém pražském maratonu ;-) a s Natašou Novotnou, tanečnicí, choreografkou a ředitelkou souboru 420people, zažijeme skutečnou choreografii moderního tance na vlastní kůži. Setkáme se také s překladatelem Shakespearova díla prof. Martinem Hilským a dalšími vzácnými hosty LA.

 

LA je nepopsatelný, zeptejte se mě... a hlavně přijeďte :-)

 

Letní tábor HM se koná od 12. do 21. srpna 2015 v Poděbradech. Program LT HM je určen pro aktivní hudebníky, zpěváky a tanečníky a nabízí intenzivní spolupráci se zkušenými lektory hudebních a tanečních kurzů i prázdninovou atmosféru lázeňského města Poděbrady.

Určen je pro zájemce ve věku 14 - 20 let, výjimky jsou možné po domluvě.

 

Další informace a přihlášky najdete na www.hudebnimladez.cz na facebooku LA a LT nebo jednoduše na dotaz u mě :-)

 

Těším se na viděnou v létě :-)

E. M.

 

P.S. Nebojte se, v létě z chemie a z biologie nezkouším ;-) Naopak, držte ode mne chemické reakce, zviřátka a jinou havěť dál...
 

 

Please reload

Please reload

Hledat tagy
Please reload

Archiv

© 2014 by EVAMAT. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now