April 27, 2019

Please reload

Novinky

LÉTO S UMĚNÍM

27.4.2019

1/1
Please reload

Důležité

PRKNA 2016 - festival hudebního divadla

30.3.2016

 

Milí příznivci divadla (zvláště toho hudebního),
 

na vědomost se dává, že ve věnném městě Hradci Králové se od pátku 22. dubna do neděle 24. dubna 2016 koná 15. ročník festivalu hudebního divadla PRKNA 2016. Vypravte se za krásami, které skýtá divadelní umění!

 

A nezapomeňte, že se na festival můžete přihlásit také jako účinkující a stanout na Prknech, která znamenají Divadlo Drak! Vaši divadelní přátelé jsou samozřejmě také zváni :-) Čeká na Vás představení Divadla Drak AMUNDSEN KONTRA SCOTT, inspirativní divadelní seminář, Shakespeare Party na oslavu Mistrova čtyřsetletého výročí, reflexe představení a setkání s přáteli z Hudební mládeže a dalších divadelních formací.

 

PRKNA 2016 jsou festivalem hudebního divadla pro mladé soubory, který nabízí prostor pro předvedení vlastní tvořivosti. Především je ale setkáním, které slouží k vzájemné motivaci, inspiraci a naslouchání.

 

Samotnou přehlídku bude samozřejmě sledovat odborná porota, letos v ní zasedne spisovatelka a dramatička Daniela Fischerová a cenou Thálie čerstvě ověnčený Jiří Vyšohlíd (herec, režisér a muzikant z Divadla Drak). Další člen festivalové poroty je v jednání.  

 

Veškeré informace pro soubory, které by se chtěly přehlídky zúčastnit, i pro fandící diváky najdete na www.hudebnimladez.cz/prkna. Ubytování a stravování zajištěno za sympatické  dotované ceny :-)
 
Těším se na viděnou v Hradci Králové :-)

E. M.
 
 

 

Please reload

Please reload

Hledat tagy
Please reload

Archiv

© 2014 by EVAMAT. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now