April 27, 2019

Please reload

Novinky

LÉTO S UMĚNÍM

27.4.2019

1/1
Please reload

Důležité

LETNÍ ATELIÉR & LETNÍ TÁBOR HM

25.5.2016

Milí studenti,

 

blíží se léto a s ním i desetidenní letní akce Hudební mládeže – LETNÍ ATELIÉR & LETNÍ TÁBOR. Jsou určené všem, kteří milují hudbu, tanec, divadlo, literaturu, film, fotografii, výtvarné umění atd. 

 

LA je nepopsatelný, zeptejte se mě... a hlavně přijeďte :-) O prázdninách od vás nebudu potřebovat nic z chemie, naopak, dejte mi prosím se školou pokoj ;-) Vítáni jsou všichni, bez ohledu na známky z čehokoli ;-)

 

Letní ateliér se koná od 3. do 12. července 2016 v Třeboni a letošním podtitulem je „FENOMÉN“. Určen je pro zájemce ve věku 15 - 21 let, výjimky jsou možné po domluvě.

Těšit se můžete nejen na krásný areál třeboňského zámku a rozmanité tvůrčí dílny (divadelní, filmové, fotografické, literární...), ale také na řadu zajímavých hostů.

Čeká nás několik workshopů a jedinečných setkání - s hlasovou odbornicí adabérkou Janou Postlerovou se budeme věnovat technice mluvení, s Natašou Novotnou, tanečnicí, choreografkou a ředitelkou souboru 420people, zažijeme skutečnou choreografii moderního tance na vlastní kůži. Socioložka dr. Jiřina Šiklová s námi bude diskutovat o aktuálním dění ve světě (a provokovat nás ;-), s režisérkou Olgou Sommerovou se vydáme do světa filmu a s astronomem a astrofyzikem dr. Jiřím Grygarem zase do vesmíru. Další hosté jsou v jednání, nechte se překvapit...


Letní tábor HM se koná od 10. do 19. srpna 2016 v Poděbradech. Program LT HM je určen pro aktivní hudebníky, zpěváky a tanečníky a nabízí intenzivní spolupráci se zkušenými lektory hudebních a tanečních kurzů i prázdninovou atmosféru lázeňského města Poděbrady. Na programu jsou individuální lekce (klavír, zpěv, smyčcové nástroje, dechové nástroje), komorní hra, rocková dílna, sbor Letního tábora HM a komorní orchestr. K tomu lekce klasického tance (baletu), stepu a bollywood dance (připraveno pro všechny nadšence, i absolutní začátečníky). Program tábora doplní tvůrčí workshopy všeho druhů - literární, písňové, skladatelské, fotografické, filmové i choreografické.

LT je určen pro zájemce ve věku 12 - 20 let, výjimky jsou možné po domluvě.

 

Další informace a přihlášky najdete na www.hudebnimladez.cz na facebooku LA a LT nebo jednoduše na dotaz u mě :-) Na youtube najdete videa ze všech akcí Hudební mládeže, včetně těch letních.

 

Těším se na viděnou v létě :-)

E. M.

 
 

 

Please reload

Please reload

Hledat tagy
Please reload

Archiv

© 2014 by EVAMAT. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now