April 27, 2019

Please reload

Novinky

LÉTO S UMĚNÍM

27.4.2019

1/1
Please reload

Důležité

LETNÍ ATELIÉR & LETNÍ TÁBOR HM

10.5.2017

 

Milí studenti,

 

blíží se prázdniny a tedy i desetidenní letní akce Hudební mládeže – LETNÍ ATELIÉR & LETNÍ TÁBOR. Jsou určené všem, kteří milují hudbu, tanec, divadlo, literaturu, film, fotografii, výtvarné umění atd. :-)

 

LA je nepopsatelný, zeptejte se mě...

a hlavně přijeďte :-) O prázdninách od vás nebudu potřebovat nic z chemie, naopak, dejte mi prosím se školou pokoj ;-) Vítáni jsou všichni, bez ohledu na známky

z čehokoli ;-)

 

Letní ateliér se koná od 3. do 12. července 2017 v Třeboni a letošním podtitulem je „KRÁSA“. Určen je pro zájemce ve věku 15 - 21 let, výjimky jsou možné po domluvě.

Těšit se můžete nejen na krásný areál třeboňského zámku a rozmanité tvůrčí dílny (divadelní, filmové, fotografické, literární...), ale také na řadu zajímavých hostů.

Čeká nás několik workshopů a jedinečných setkání:

s překladatelem a shakespearologem prof. Martinem Hilským, s fotografem Robertem Vanem, se zpěvačkou, houslistkou

a herečkou Ivou Bittovou, s tvůrci z Divadla Drak Jiřím Vyšohlídem (držitel ceny Thálie za celoživotní dílo ) a Pavlem Černíkem, 

s matematikem a hudebním publicistou dr. Janem Králíkem a s perkusionistou a výtvarníkem Milošem Vacíkem


Letní tábor HM se koná od 16. do 25. srpna 2017 v Poděbradech. Program LT HM je určen pro aktivní hudebníky, zpěváky a tanečníky a nabízí intenzivní spolupráci se zkušenými lektory hudebních a tanečních kurzů i prázdninovou atmosféru lázeňského města Poděbrady. Na programu jsou individuální lekce (klavír, zpěv, smyčcové nástroje, dechové nástroje), komorní hra, rocková dílna, sbor Letního tábora HM a komorní orchestr. K tomu lekce klasického tance (baletu), stepu a muzikálového tance (připraveno pro všechny nadšence, i absolutní začátečníky). Program tábora doplní tvůrčí workshopy s hosty - sambový workshop s Milošem Vacíkem a taneční workshop (moderna) s Natašou Novotnou.

LT je určen pro zájemce ve věku 12 - 20 let, výjimky jsou možné po domluvě.

 

Další informace a přihlášky najdete na www.hudebnimladez.cz na facebooku LA a LT nebo jednoduše na dotaz u mě :-) Na youtube najdete videa ze všech akcí Hudební mládeže, včetně těch letních.

 

Těším se na viděnou v létě :-)

E. M.

 
 

 

Please reload

Please reload

Hledat tagy
Please reload

Archiv

© 2014 by EVAMAT. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now