April 27, 2019

Please reload

Novinky

LÉTO S UMĚNÍM

27.4.2019

1/1
Please reload

Důležité

PRKNA 2019 - festival hudebního divadla

3.3.2019

Milí příznivci divadla (zvláště toho hudebního)!

 

V Hradci Králové se od pátku 5. dubna do neděle 7. dubna 2019 koná studentský festival hudebního divadla PRKNA 2019. Vypravte se za krásami, které skýtá divadelní umění!

 

Neuniknete vůni dřeva z loutkářské dílny Divadla Drak, interaktivnímu labyrintu a přehlídce studentských divadelních souborů. Čeká na vás workshop v podobě zábavných nanodílen, reflexe soutěžních představení, koncert kapely Ventil duo a setkání s přáteli z Hudební mládeže a dalších divadelních formací.

 

Vstupenky do hlediště si rezervujte ZDE. Na stejné adrese můžete vyplněním přihlášky pro soubory naplnit svůj sen - stanout na Prknech, která znamenají Divadlo Drak. Má-li vaše inscenace délku od 10 do 40 minut a obsahuje hudbu v nejrůznějších podobách, kontaktujte nás na info@hudebnimladez.cz.

Počet účinkujících souborů je omezen, proto neváhejte. Nezapomeňte upozornit na možnost účinkování na Prknech také divadelní soubory ve vašem okolí. Festival je otevřen všem inscenacím s výraznou hudební složkou :-)

 

Veškeré informace pro soubory, které by se chtěly přehlídky zúčastnit, i pro fandící diváky najdete na www.hudebnimladez.cz/prkna. Ubytování a stravování zajištěno za sympatické  dotované ceny :-)
 
Těším se na viděnou v Hradci Králové :-)

E. M.
 
 

 

Please reload

Please reload

Hledat tagy
Please reload

Archiv

© 2014 by EVAMAT. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now